Pradinis » Paslaugos » Trinkelių klojimas

Trinkelių klojimas


trinkeliu klojimasViena iš sudedamųjų namo statybos ar gerbūvio darbų yra trinkelių klojimas. Yra daug įmonių kurios kloja trinkeles, bet mes esame vieni geriausių trinkelių klojėjai Kaune ar jo apylinkėse, bet žinoma klojame trinkeles ir kituose Lietuvos miestuose. Mes galime didžiuotis jog Jūsų kiemui ar keliui kloti trinkeles galime pasiūlyti pačios aukščiausios kokybės darbus konkurencinga kaina.

Nesvarbu, Jums reikia gražaus kiemo, įvažiavimo, kelio, stovėjimo aikštelės ar takelio, trinkelių klojimas tai paslauga kurią teikiame virš 8 metų. Specialistai atliks visus darbus ir įgyvendins unikaliausias idėjas, nes nieko nėra neįmanomo. Keletą Mūsų atliktų darbų galite rasti trinkelių darbų galerijoje, o preliminarias kainas, ar kainų skaičiavimo metodiką rasite skyrelyje trinkelių klojimo kainos.

Kodėl turėtumėt pasirinkti mus:

  • turime milžinišką pasirinkimą dizaino asortimente
  • darbams suteikiame 5 metų garantiją
  • visada darbus atliekame pagal užsibrėžtus terminus
  • naudojame tik kokybiškas medžiagas
  • turime daugiau nei 8 metų patirtį trinkelių klojime
  • klodami trinkeles laikomės visų nustatytų standartų ir reikalavimų

Trinkelėmis kloti kiemai puikiai dera prie namo eksterjero, nes su jomis galima išgauti įvairų ir unikalų dizainą ir derinti prie namo stiliaus ar kiemo apželdinimo. Įvairia spalvų gama galite papildyti savo kiemo aplinką ir turėti unikalų dizainą.

Mūsų darbas įgyvendinti kiekvieną kliento poreikį susijusi su trinkelių klojimu ir ne tik. Naujas klientas mums yra iššūkis, nes kiekvienas turi savitą stilių, stengėmės įgyvendinti visas vizijas ir svajones. Trinkelių pagalba galime paslėpti įvairius kiemo defektus: nelygumus, šulinio dangčius, galime apeiti nevietoj pasodintą medį ar gėlę jų nepaliesdami. Jei norite turėti išskirtini kiemą  - trinkelių klojimas kaip tik Jums. Jūs pateikiat svajone mes ją įgyvendinam.

trinkeliu klojimo garantija Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas