Vienas iš sudedamųjų ir labai svarbių namo statybos ar aplinkos tvarkymo darbų yra trinkelių klojimas. Nors įmonių, klojančių trinkeles Kaune ar jo apylinkėse, yra gausybė, reta teikia ypač aukštos kokybės paslaugas ir suteikia garantijas. Trinkeles Jūsų pageidavimu klojame ir kituose Lietuvos miestuose – vykstame į bet kurį šalies kampelį. Jūsų kiemui ar keliui iškloti trinkeles galime labai konkurencinga ir patrauklia kaina.

 

Atsižvelgę į erdvę, kurioje gyvenate ar dirbate, suteikiame rekomendacijų ir padedame išsirinkti kokybiškiausias trinkeles. Ir visai nesvarbu, ar įrenginėjate kiemą, įvažiavimą, kelią, stovėjimo aikštelę ar paprastą sodo takelį. Kiekvienu šių atvejų turime pakankamai patirties, nes trinkelių klojimas – paslauga, kurią teikiame daugiau nei 8 metus.

 

Jūsų pageidavimu specialistai atliks visus darbus ir įgyvendins unikalias idėjas: pasitelkus šiuolaikines technologijas ir galimybes, nieko nėra neįmanoma. Mūsų darbų pavyzdžius galite rasti trinkelių darbų galerijoje.

Mūsų klientai rekomenduoja

Kodėl turėtumėte pasirinkti mūsų paslaugas

Gausus asortimentas

Galime pasiūlyti ypač gausų dizaino asortimentą.

Medžiagų kokybė

Naudojame tik kokybiškas medžiagas

Garantija

Visiems darbams suteikiame net 5 metų garantiją.

Patirtis

Turime daugiau nei 12 metų patirtį klojant trinkeles.

Darbų terminai

Darbus visada atliekame laiku, griežtai laikydamiesi nustatytų terminų.

Standartai

Vykdydami užsakymus laikomės visų nustatytų standartų ir bendrųjų reikalavimų.

Trinkelėmis kloti kiemai puikiai dera prie eksterjero, nes tik panaudojus trinkeles galima išgauti įvairų ir unikalų dizainą, derinant jį prie namo stiliaus ar kiemo apželdinimo. Įvairia spalvų gama papuošite savo kiemo aplinką ir džiaugsitės unikalia, patogia, ilgaamže danga.

 

Mūsų darbas – įgyvendinti kiekvieną kliento sumanymą, susijusį su trinkelių klojimu, ir dar daugiau. Naujas klientas mums drauge yra ir naujas iššūkis, nes kiekvienas Jūsų turite savitą stilių, viziją, kaip turėtų atrodyti gyvenamoji erdvė. Pananaudodami trinkeles galime paslėpti įvairius kiemo defektus: nelygumus, šulinio dangčius, apeiti ne vietoje pasodintą medį ar gėlę jų nepaliesdami. Jei norite turėti išskirtinį kiemą, trinkelių klojimas – kaip tik Jums. Jūs pasidalinate savo lūkesčiais ir svajonėmis, o mes visa tai realizuojame!