trinkeliu kelio irengimas

 

Statotės namą, tačiau jis kiek atokiau ir nėra gero privažiavimo, o gal būt planuojamas statyti gyvenamųjų namų kvartalas ir reikalingi rangovai atlikti kelio paruošimo darbus,  tai mes jūsų paslaugoms. Mes ruošiame pagrindus kelių asfaltui!

 

O gal būt jūs planuojate savo kelią išsikloti trinkelėmis arba užsipilti dekoratyvine skaldele, visiems šiems darbams yra reikalingi gerai paruošti pagrindai ir tą darbą išmanantys specialistai. Mes ruošiame pagrindus keliams.

 

Papildomai, taip pat, dedame tiek gatvinius, tiek įvažiavimo, tiek vejos bordiūrus pagal individualius poreikius.

 

Esame trinkelių klojimo specialistų komanda, kuri kaip privalumą po paruošiamųjų darbų pagrindams, Jums siūlys kelią išsikloti trinkelėmis. Manome, kad  pasirinksite kelią kloti trinkelėmis, nes Lietuvoje trinkelėmis išklotos degalinės, kai kuriuose  Lietuvos miestuose iškloti keliai, puikiai atrodo ir ilgai tarnauja. Nors asfalto nusidėvėjimas yra kur kas mažesnis, bet kaina yra kur kas aukštesnė nei kelio įrengimas naudojant trinkeles, todėl pasinaudokite mūsų pasiūlymu!

 

Kelio įrengimas naudojant trinkeles, žymiai gražesnis nei asfalto dangos. Kelią iš trinkelių galima padaryti įvairaus dizaino ir pritaikyti prie aplinkos dizaino, nes trinkeles gali pasirinkti iš daugybės rašto rūšių, o jeigu nusidėvi gali dalį jų pakeisti ir nereikia pjaustyti ar lopyti duobių.