Neretai individualių namų savininkai susiduria su vandens pertekliaus problemomis, dėl to drėksta rūsio sienos, namuose įsiveisia pelėsis, kieme prasčiau auga augalai, nuolat telkšo balos ir erzina lietui lyjant varvantys stogai, tad tenka ieškoti sprendimų. Vienintelė išeitis – kokybiškas drenažo įrengimas pasitelkiant savo darbą išmanančių specialistų paslaugas. Šulinių drenažą ir lietaus sistemas labai svarbu įrengti dar prieš tvarkant aplinką – prieš sklypą apželdinant įvairiais augalais ir prieš atliekant dekoravimo darbus. Antraip susiduriama su didelėmis neplanuotomis ir bereikalingomis išlaidomis, sklypo kasinėjimu, be to, eikvojamas ir brangus laikas.

Taigi namų savininkams galime padėti išspręsti opias problemas bei įrengti kiemo ar namo pamatų drenažą. Teikiame drenažo įrengimo paslaugas gyvenantiems namuose, sodybose, įvairios paskirties teritorijose. Drenažas reikalingas norint surinkti nuo stogų bėgantį vandenį, norint nusausinti sklypą, esantį daubose ir kt. Drenažo įrengimas labai svarbus todėl, kad tekantis vanduo nepasiektų ir neardytų pamatų konstrukcijos, nesiskverbtų į rūsio pamatus. Tinkamai nusausintas sklypas – bene vienintelė garantija, kad pamatai nebus sugadinti drėgmės ir rūsio nesems vanduo.

Daugelis naujakurių ypač daug dėmesio skiria namo statybos, apdailos darbams, tačiau aplaidžiai žiūri į drenažo, šulinių, lietaus sistemų įrengimą, neretai ir visai į tai neinvestuodami. Tačiau tinkamai parinktos medžiagos ir kokybiškai atliekami darbai gali užtikrinti teigiamus pokyčius bei ilgalaikius rezultatus. Puikiai išmanome drenažo įrengimo specifiką, taigi nuodugniai planuojame darbus atsižvelgdami į tai, ar sklype ateityje bus statomi kiti objektai, kokie požeminiai vandens telkiniai yra sklypo teritorijoje, kokius architektūrinius sprendimus namų savininkai ketina pasirinkti ir kokį kraštovaizdį planuoja įrengti. Dėl šių priežasčių verta kreiptis į mus – profesionalus, išmanančius savo darbą. Atsižvelgę į sklypo ypatumus, įrengiame tokią drenažo sistemą, kuri ne tik atitinka naujausius technologinius standartus, bet ir atrodo estetiškai.

Drenažo sistema sudaryta iš drenuojančių, laidumą mažinančių medžiagų, pavyzdžiui, skaldos ar žvyro, specialių izoliacinių plokščių, drenažo vamzdžių ir kt. Kad vanduo gerai tekėtų pro žvyrą ar smėlį, pastarosios medžiagos turi būti iš tinkamo dydžio dalelių. Įrengiant drenažo sistemą, kartais parenkamos dirbtinės medžiagos, pavyzdžiui, keramzitbetonis, polistirenas, kurie kartu izoliuoja ir šilumą pamatuose bei stabdo vandens tekėjimą. Tad drenažo sistemos įrengimo esmė – vanduo neteka namo link, jis nukreipiamas drenažo vamzdžiais, nesusidaro balos, o pati sistema įrengiama žemės paviršiuje.

Esame patyrę specialistai, išmanantys darbų eiliškumą, taigi į mus kreipkitės vos baigę interjero darbus ir planuodami pereiti prie eksterjero tvarkymo. Tegul drenažo įrengimas būna ne galvos skausmas, o vienas iš etapų gražaus ir turiningo laisvalaikio link. Mielai pakonsultuosime ir padėsime iškilus bet kokiems klausimams, o tvarkant aplinką viską atliksime nuo A iki Z – Jums beliks mėgautis maloniomis akimirkomis naujajame tvarkingame kieme.