Betonavimas – viena pagrindinių paslaugų pradiniuose statybų etapuose. Betonuoti prireikia daugelyje komercinės paskirties ir privačių objektų: prekybos centruose, cechuose, biuruose, individualiuose namuose, daugiabučiuose, statybų aikštelėse, taip pat įrengiant kai kurių tipų pamatus.

Betonas – tvirta, ilgai tarnaujanti ir santykinai pigi medžiaga, iki šiol beveik neturinti analogų. Jis gaminamas iš cemento, vandens ir tam tikrų priedų, suteikiančių betonui reikiamų savybių.

Betonavimo privalumai

Ilgaamžiškumas

Betonas labai atsparus ne tik krūviams, bet ir ilgaamžis lauko sąlygomis.

Lengvai taisomas

Paviršiaus įtrūkimai, kiti pažeidimai lengvai užtaisomi.

Universalumas

Betonuojant galima išgauti beveik bet kokias formas, dėl to ši medžiaga tinka visų tipų statyboms.

Išvaizda

Paskutinės mados tendencijos betonu puošti ne tik fasado ar lauko gaminius, bet ir interjerus. 

Priežiūra

Nereikalauja jokios priežiūros.

Darbo greitis

Pats betonavimo procesas labai greitas, bet ilgiausiai užtrunka pasiruošimas betonavimo darbams, jo laikas priklauso nuo gaminio sudėtingumo.

Nuo ko priklauso betonavimo kaina?

Kaina susideda iš žaliavų kainos (cemento, smėlio, betono priedų, armatūros), žaliavų atvežimo kainos ir darbų kainos. Skaičiuojant galutinę sąmatą atsižvelgiama į statinio sudėtingumą – vieni statiniai paruošiami labai greitai, kitiems reikia daugiau laiko ir medžiagų jeigu konstrukcija yra sudėtingesnė. Geriausia kiekvieną projektą įvertinti individualiai.

Teirautis dėl tikslios kainos >>

Betonavimo darbai komercinės, visuomeninės paskirties objektuose

Dažnai dar iki pradedant betonuoti patariama atlikti grunto geodezinius matavimus, kurie leis tinkamai suplanuoti tolesnius darbus.

Prieš betonuojant labai svarbu tinkamai paruošti pagrindą – išlyginti, sutankinti gruntą. Jei betonuojama naujuose objektuose, kurių pagrindas – sutankintas smėlis, reikėtų stebėti sutankinimo laipsnį, nes po kurio laiko betonas gali suskeldėti.

Po to pagal, atsižvelgus į betonuojamos erdvės/patalpų paskirtį, parenkami būtinieji betono priedai.

 

Kaip betonavimui pasirinkti meistrus ir įmonę iš tokios specialistų gausos?

Internete galima rasti daugybę meistrų ir įmonių, teikiančių betonavimo paslaugą. Tačiau tik dalis jų ją teikia kokybiškai: betonavimas yra vienas iš pagrindinių statybos etapų, o ir betonavimo kokybę gana sunku patikrinti: betonas „paslepiamas“ po plytelėmis, laminatu, parketu ar kitomis grindų dangomis.

Todėl prieš pasirinkdami meistrus pasidomėkite patirtimi ir paskaitykite atsiliepimus.

Mūsų komanda specializuojasi įrengdama įvairius pagrindus (trinkeles, asfaltą, kelius ir pan.), todėl tokio tipo darbų specifiką išmanome geriausiai, naudojame profesionalią betonavimo įrangą.